top of page

V OBJATÍ ŽIVOTA

motyl-orez3.png
kniha_v_objati_zivota_priroda23.jpg

Krásna farebná, plne ilustrovaná kniha V objatí života v tvrdej väzbe na svojich 252 stranách popisuje podstatu nášho bytia. Otvorí Ti nový obzor vnímania ľudského tela a toho, ako na nás pôsobia: počasie, ročné obdobie, strava, naše okolie, rodina, vzťahy, emócie a mnoho ďalších dôležitých faktorov.
 

Vykresľuje dôvody našich zdravotných problémov a možností liečenia sa.

 

Počul/a si už niekedy o Aromaterapii, Ajurvéde, Tradičnej čínskej medicíne, Reflexológii, o Psychosomatike, o Vedomom Dýchaní, či Sile myšlienok?

 

Pravdepodobne áno a pravdepodobne si mal/a pochybnosti, či máš záujem alebo predpoklad na to, aby si si nejakú odbornú literatúru z tejto oblasti kúpil/a a hlbšie sa jej venoval/a.

Zaujímali ma princípy aromaterapie a to, ako fungujú esenciálne oleje
v ľudskom tele. Svoje poznatky som chcela odovzdať aj môjmu okoliu.

doterra_priroda.jpg

Láska je jediná liečivá sila.

NA ZÁKLADE TEJTO KNIHY BUDEŠ VEDIEŤ POSÚDIŤ,
ČI SA NIEKTORÉ Z TÝCHTO UČENÍ
MÔŽU STAŤ SÚČASŤOU TVOJHO ŽIVOTA.

Faint Glow

AKÝ BOL
PRVOTNÝ ZÁMER
PRI TVORBE KNIHY

Som maminou troch detí a v čase, keď som nedokázala vyriešiť ich zdravotné ťažkosti, vstúpili mi do cesty esenciálne oleje.

motyl-orez3.png

Do chvíle, kým sa zo mňa stala certifikovaná aromaterapeutka, bola som nadšencom esenciálnych olejov.
Až po poctivom štúdiu som začala rozumieť tomu, že aromaterapia je hotová veda.

Pink Bubbles
mirka_pitoniakova.jpg

ČO V KNIHE NÁJDEŠ

Počas tvorby knihy som pochopila, že všetko so všetkým súvisí a preto som sa rozhodla moju knihu obohatiť o množstvo užitočných informácii z oblasti alternatívnej medicíny. (nemusíš sa obávať toho, že im nebudeš rozumieť).

kniha_v_objati_zivota02a.jpg
kniha_v_objati_zivota03a.jpg
ajurveda_mbalance.jpg
tradicna_cinska_medicina_mbalance.jpg
Moja kniha Ťa prevedie alternatívnymi medicínami s úplnou ľahkosťou a túžbou dozvedieť sa viac.
sila_vedomia_mbalance.jpg
vedome_dychanie_mbalance.jpg

DOČÍTAŠ SA:

 

✔️ ako je pre  život dôležité vedomé žitie a pochopenie, že všetky situácie v našich životoch sú lekciami a skúškami, ktoré sa dejú pre naše dobro – posúvajúc nás ďalej, ak ich pochopíme a správne uchopíme…

chemia_esencialne_oleje_mbalance.jpg

✔️ prečo je chémia taká dôležitá pri výbere esenciálneho oleja a čo je potrebné vedieť skôr ako esenciálny olej použijeme

✔️ prečo majú mnohé esenciálne oleje také podobné vlastnosti, aký je medzi nimi rozdiel, ktorý olej pred ktorým uprednostniť a ktorý olej je viac, alebo menej bezpečný bez riedenia...

esencialne_oleje_mbalance02.jpg

Táto časť knihy stručne vysvetľuje chémiu a popis 60tich esenciálnych olejov s ich vlastnosťami, chemickým zložením, a emočnými účinkami. Pri každom oleji sú zobrazené dva grafy, ktoré poukazujú práve na to chemické zloženie, ktorému nikto "nerozumieme" (resp. doteraz sme nerozumeli) a ktoré je pritom na celom esenciálnom oleji to najpodstatnejšie.

esencialne_oleje_mbalance01.jpg

Posledná časť knihy je venovaná súhrnu zdravotných problémov, ktoré sú zatriedené do konkrétnych telesných systémov. Ku každému je uvedená → psychická príčina vzniku zdravotného problému → spôsob liečby esenciálnymi olejmi → afirmácia na prijatie momentálneho zdravotného stavu.

♥♥♥

V tomto prípade sa nejedná o typickú afirmáciu, ktorá zvykne byť písaná v nominatíve (v prvej osobe), ale skôr o láskavé slová od niekoho, kto Ťa chápe a hovorí Ti, že akokoľvek sa cítiš, smie to tak byť.

Ak s konkrétnou afirmáciou súhlasíš, môžeš sa následne týmto spôsobom prihovárať sám/a sebe, svojej mysli, alebo svojmu vnútornému dieťaťu.

psychosomatika_mbalance.jpg

UKÁŽKA KNIHY

Kniha „V objatí života“ je obohatená o 114 citátov a myšlienok, oslovuje vedomých tvorcov svojho života, aby ich inšpirovala, fascinovala a bola im oporou a žriedlom nových, užitočných informácii.

Si Ty vedomý tvorca svojho života? Ak hľadáš osobu, ktorá zmení Tvoj život, pozri sa do zrkadla.

bottom of page